Skip to content
Menu
Cart
Your cart is empty. Go to Shop
asiarutka_omnie
asiarutka_poznaj-mnie

JOANNA RUTKA

Trenerka i dietetyczka z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży fitness. Stworzyłam własną metodę Smart&Healthy&Fit, która pomaga uzyskać wymarzoną sylwetkę, zdrowie, wysoki poziom energii oraz lepszą koncentrację.

Moją misją jest poprawa jakości życia podopiecznych. Tworzę przepisy z których korzystają dietetycy w całej Polsce. Jestem też autorką bloga i eksperckich tekstów do mediów, które dotyczą zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Akredytacja REPs Polska

Jestem akredytowanym trenerem REPs Polska – organizacji będącej członkiem ICREPs – Międzynarodowej Federacji Zrzeszającej Kraje Członkowskie posiadającej System Rejestracji REPs.

Posiadam potwierdzone umiejętności i kompetencje, a jakość świadczonych przeze mnie usług została sprawdzona przez jednostkę akredytującą.

Ukończyłam odpowiednie szkolenia i wciąż aktywnie uczestniczę w kursach, doskonaląc i rozszerzając swoje umiejętności trenerskie. Moje usługi są polecane nie tylko przez podopiecznych, ale także przez specjalistów z branży fitness.

Co to oznacza dla Ciebie?

Że zapewnię Ci pełne bezpieczeństwo podczas treningów, a efekty przyjdą proporcjonalnie szybko do Twojego zaangażowania.