Skip to content
Menu
Cart
Your cart is empty. Go to Shop

Metoda Smart&Healthy&Fit

O metodzie Smart& Healthy&Fit

Od ponad 10 lat współpracuję z klientami i dzielę się z nimi swoją wiedzą z zakresu zdrowia i zdrowego stylu życia. Na niwie tych doświadczeń stworzyłam autorską metodę Smart & Healthy & Fit, która łączy w sobie najnowsze odkrycia dietoterapii oraz te związane z aktywnością fizyczną.

Od razu powiem, że nie wierzę, w zrwy, nieustanne diety i przeciążanie organizmu.

Wyznaje zasadę mniej znaczy więcej – bo nie zawsze trening co dnia na siłowni albo smoothie i soki przez tydzień to samo dobro. Jedno jest ważne, dzięki metodzie Smart & Healthy & Fit nawet najbardziej oporne osoby odzyskują swój rytm ćwiczenia i jedzenia a w rezultacie zdrowie, dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd.

Moimi klientkami są osoby, które kochają życie i jedzenie. Często są to Młode mamy, ale także Przedsiębiorcy, Managerowie, Freelancerzy osoby, dla których ważna jest witalność i które chcą żyć  pełnią życia, nie szkodząc przy tym swojemu zdrowiu.

Smart ?

Smart, bo ta metoda to holistyczny, opracowany przez mnie styl życia, który wspiera każdego w utrzymaniu zdrowia, wysokiego poziomu energii, a przy okazji daje efekty w postaci świetnego wyglądu.

Założenia programu to podstawa, bez nich pozostałe elementy nie przyniosą efektów. To podjęcie odpowiedzialności oraz świadomość, że styl życia, to nie projekt na miesiąc czy dwa, czy czas do bikini. Jeśli chcecie znowu głodzić się przez trzy miesiące to nie ze mną. Korzystając z moich planów żywieniowych oraz rekomendacji dotyczących treningów klienci powoli odkrywają, że nie ma żadnego tajemniczego składnika, który sprawia, że jesteśmy zdrowi i szczupli, są tylko świadome decyzje i dobre wybory. Ze mną dużo łatwiej jest je wdrożyć.

Healthy ?

Zdrowie to podstawa moich wszelkich działań, zwykle moi podopieczni także z czasem osiągają wymarzony wygląd, ale nie jest to priorytetem. W ramach zdrowego stylu życia przygotowuję moim podopiecznym przepisy na 4 wysoko- odżywcze posiłki, pyszne i łatwe do przygotowania. Jeden jest zawsze w formie koktajlu, który można zabrać ze sobą do pracy albo na trening. Śniadania są z reguły białkowo- tłuszczowe, kolacje węglowodanowe a w ciągu dnia każdy ma do zjedzenia 0,5 kg warzyw (wytyczne WHO). To sprawia, że osoby korzystające z założeń programu Smart & Healthy & Fit  są najedzone i syte.

W ramach nauki zdrowych nawyków uczymy się też pić odpowiednią ilość wody. Bo nie od dzisiaj wiadomo, że bez odpowiedniego nawodnienia nie ma mowy o zdrowiu!

Fit?‍♀️

Dla wielu osób podstawową motywacją podjęcia działań jest atrakcyjny wygląd. Widać to po wiosennym tłoku na siłowniach i w fitness clubach. Podczas pracy w ramach programu Smart & Healthy & Fit moi klienci uczą się ćwiczyć w odpowiedni sposób. Każdej osobie towarzyszę nie tylko na etapie przygotowania ćwiczeń, ale potem także podczas ćwiczeń na konsultacjach online. Jak pokazują kolejne metamorfozy moich podopiecznych, ćwiczenie wg opracowanego przez mnie planu na podstawie rekomendacji dopasowanych do kondycji i osobistych preferencji, dają najlepsze rezultaty, a co najważniejsze już po krótkim czasie stają się ich naturalnym elementem stylu życia.

Brzmi prosto? Bo takie jest!

Łatwiej się już nie da.

Chcesz spróbować?

Masz pytania, zapraszam!

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x